REI-MS 200 BLACK SAW

REI-MS 200 BLACK SAW

Nie ma nic ważniejszego niż przyjemność płynąca ze słuchania muzyki


Na początku założyliśmy sobie, że w niewielkich słuchawkach musimy zmieścić potężny dźwięk, jaki zazwyczaj wydobywa się z dużych głośników. Na co dzień nie potrzebujemy dużych i ciężkich słuchawek, noszenie których jest dość uciążliwe. Zamiast tego, chcemy małych i wygodnych – takich, których istnienia nawet nie zauważamy ze względu na ich małą wagę i fakt, że nie ograniczają naszych ruchów. A wszystko to musi na dodatek spełniać najwyższe wymogi dotyczące idealnego balansu akustycznego. Muzyka musi mieć to coś! To jest wasz cel.
System integracji Balance Armature – to jest to! Wytrzymała, ruchoma część z własnym przełącznikiem, a także z aktywnym obciążeniem w tylnej części membrany nie pozwala na utratę mocy nawet w najniższych pasmach. To właśnie ta siła, która dodaje energii muzyce dokładnie tam, gdzie inne konstrukcje nie dają rady. Osiągnęliście cel i „REINCARNATE YOUR MUSIC”
Słuchawki te są przeciwieństwem nudy, nijakości i bezbarwności. Wydobywający się z nich dźwięk jest pełny, mocny i po prostu niezwykle muzykalny.
Dzięki nim wreszcie będziecie mogli odczuć to, czego doświadczają muzycy na scenie – muzyki, która otacza was z każdej strony. Nie będziecie chcieli przerwać słuchania, a nikt wokół nie będzie miał pojęcia, co w tych chwilach przeżywacie. To niewiarygodne uczucie!
Będziecie mieli wrażenie, że znajdujecie się w miejscu, w którym wasza muzyka była nagrywana. To od was zależy, czy będziecie słuchać utworów z płyty winylowej czy w formacie FLAC lub MP3. Doświadczycie tego na własnej skórze i na własnych uszach – ta przejażdżka jest tylko wasza. Intencją konstruktorów tego modelu było stworzenie doświadczeń jak najbardziej zbliżonych do słuchania koncertu na żywo. Dźwięki są mocniejsze i bardziej intensywne. To, co do tej pory wydawało się dobre, teraz jest jeszcze lepsze.
UWAGA! BUXTON REI-MS 200 jest na początku drogi, która zaczyna się w miejscu, gdzie znajdziecie wszystko, czego kiedykolwiek chcieliście doświadczyć w muzyce.
(Pamiętajcie, że słuchanie głośnej muzyki może spowodować uszkodzenie słuchu. Nawet, gdy dźwięk jest najwyższej jakości. Ale i tak wiemy, że nie będziecie mogli się powstrzymać i dacie GŁOŚNIEJ!)

Specyfikacja techniczna:
Konwertery: dynamika 2 x 10 mm + 2 x balanced armature
Zakres częstotliwości: 20 Hz - 20 kHz
Impedancja: 16 Ohm +/- 15%
Czułość: 104 dB +/- 3 dB (przy 1 kHz)
Złącze: Pozłacane gniazdo stereo 3,5 mm
Długość kabla: 1,2 m (+/- 50 mm)
Kabel w oplocie z kevlaru dla zwiększenia trwałości
Zintegrowany pilot zdalnego sterowania i mikrofon kablowy

Galeria

Inne produkty z tej serii Earphones


kde_koupit

Buxton products can be purchased at all fine dealers and Planeo Elektro stores

Gdzie mogę kupić słuchawki BUXTON?